Opinie

Dziękuję Wam bardzo za możliwość uczestnictwa w szkoleniu. W takiej niesamowitej atmosferze jaka panowała na szkoleniu można doświadczyć wielu wspaniałych doznań, przyjrzeć się sobie i wzmocnić, a także dostać mnóstwo konkretnych porad i wskazówek . Jest to niezwykłe doświadczenie kiedy ludzie tak się otwierają...

Monika, mama trójki dzieci ,

Ciągle marzyłam o bezbłędnym życiu - na próżno! W końcu pomyślałam, że  te błędy każą się zająć sobą, budują cenne życiowe doświadczenie. Przestałam biernie czekać, aż "samo się" stanie i wzięłam życie w swoje ręce.  Szkolenie w Mistrzowskiej mocno poszerzyło moje horyzonty! Jak brama, przez którą mogłam przejść i rozpocząć nowe życie!

 

Agnieszka z Warszawy ,

Szkolenia w Mistrzowskiej Akademii Miłości mnie zainspirowały do rozwoju! To kolejny etap podróży w głąb siebie i wsparcie w tym, żeby się nie poddawać w rozwoju. Zyskuję iskrę żeby podejmować w ważne życiowe kwestie, o których mało się mówi. A tym bardziej nie w takiej atmosferze jaką daje Mistrzowska.

Beata z Gdańska ,

Podczas szkolenia otrzymałam bardzo dużo konkretnych narzędzi do rozwoju siebie ale także swoich najbliższych. Uzmysłowiłam sobie,  że to o czym myślę jest udziałem także innych ludzi. Było potwierdzeniem moich przemyśleń o życiu, pragnieniach, marzeniach, planach i dróg prowadzących do ich realizacji. Inspiracją, wzmocnieniem motywacji, wiary w to co myślę i robię. Zaczęłam swoją przemianę i trwa ona do teraz!

Natalia, mama dwójki dzieci ,