3. edycja Kursu Dobrych Relacji trwa!

Zapraszamy do świata Mistrzowskiej Praktyki.

Zapisz się już teraz!

Zaproszenie

Idea i trenerzy

Idea, czyli dlaczego to robimy?

 

Kurs Dobrych Relacji służy kontynuacji i poszerzeniu treści podejmowanych podczas widowisk edukacyjnych, szkoleń czy audycji radiowych. To już 3. edycja!

Forma pozostaje niezmienna: cykl 5 zjazdów. Interaktywne wykłady połączone z ćwiczeniami mają na celu przekształcenie teorii w praktykę i nauczenie uczestników konkretnych umiejętności społecznych.

Spotkania prowadzą starannie wybrani eksperci Mistrzowskiej Akademii Miłości- dyplomowani psychologowie, trenerzy, ale co najważniejsze ludzie z charyzmą i wielką pasją do tego co robią. To nasza specyfika!

3 filary- co nas różni od innych?

 

SPOŁECZNOŚĆ

Na co dzień żyjemy też w różnych środowiskach, niekoniecznie pozytywnie nastawionych na rozwój siebie i zmianę. Dlatego tutaj tworzymy społeczność ludzi zmotywowanych do działania, która funkcjonuje także po zakończeniu Kursu. Przez pięć spotkań nie tylko uczymy się od szkoleniowców, ale także poznajemy siebie i dzięki temu wzrastamy.

PRAKTYKA

Stawiamy przede wszystkim na praktyczną formę. Wiedzę od razu przekształcamy w czyn. Stąd też ograniczona liczba osób, biorąca w nim udział. Pracujemy, rozmawiamy, ale przede wszystkim dużo ćwiczymy. Nabywamy umiejętności, których nie da się zdobyć podczas 1,5- godzinnego wykładu w kilkuset osobowej grupie. Wszystko po to, aby od razu wprowadzać je w swoje życie i zmieniać się, a przy tym nasze otoczenie.

PRAWDA

Osobiście wybrani trenerzy przez Rektor Mistrzowskiej Akademii Miłości- Mirę Jankowską są ludźmi o niesamowitej charyzmie i pasji do tego, co robią. Przy tym każdy z nich posiada dużą wiedzę i świetny warsztat trenerski, dzięki czemu przekazują innym wiedzę z dużą łatwością, a przy tym dużą dawką poczucia humoru.

TRENERZY

 

Mira Jankowska

Mira Jankowska

Twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości. Mentor, trener, wykładowca, dziennikarka. Absolwentka filologii polskiej (UMK Toruń) i teologii (ATK Warszawa), Szkoły Dziennikarskiej tygodnika Polityka oraz studiów podyplomowych MBA Master in Comunicazione e Marketing Publitalia’80 w Mediolanie. Studiowała podyplomowo Zarządzanie Ludźmi w Firmie (Koźmiński) oraz Psychoterapię chrześcijańską (SPCh). Twórczyni audycji radiowych (radio PLUS) oraz telewizyjnych (TV PULS). Redaktor naczelna dwu tytułów prasowych Dobry Magazyn oraz Fitness Duchowy. Autorka warsztatów wspierających rozwój osobisty kobiet i mężczyzn. Trener wystąpień publicznych, w tym medialnych. Inspirator i kreator twórczych działań zespołowych i społecznych. Doktorantka na UKSW w Warszawie.

Monika Zubrzycka-Nowak

Monika Zubrzycka-Nowak

mgr fizyki UW, trener, akredytowany coach superwizor Izby Coachingu, mentor.

Kontakt z drugim człowiekiem w dowolnych warunkach, czy to na coachingu, szkoleniu czy w kuluarach, jest dla mnie okazją, by wesprzeć go w pełniejszym rozumieniu mechanizmów rządzących funkcjonowaniem człowieka. Uświadomienie sobie zasad działania na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym oraz ich współzależności ułatwia zarządzanie sobą, budowanie wzajemnie wspierających relacji, osiąganie wymarzonych celów, ogarnianie wpływem coraz szerszego obszaru życia. Uwzględnienie wpływu obserwatora na obiekt obserwowany pozwala wyzwolić się z materialistycznego światopoglądu i rozwijać w sobie takie cechy i umiejętności, które czynią życie ciekawą przygodą. www.gwps.pl

Andrzej Burzyński

Andrzej Burzyński

Andrzej Burzyński, trener, mentor, coach, szkoleniowiec, mówca, autor, dziennikarz. Założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH (www.koah.pl). Prowadzi bloga na temat biznesu, rozwoju osobistego i duchowości (www.AndrzejBurzynski.pl). Wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego (www.asbiro.pl). Prowadzi cotygodniowe audycje w internetowym radiu Kontestacja (www.kontestacja.com). Autor książek: „Od pasji do biznesu”, „Życie pełne pasji”, „Przebacz i uwolnij siebie”. Aktywny inwestor na rynku nieruchomości. Wykształcenie: absolwent filozofii i teologii, instruktor terapii uzależnień, certyfikowany mówca. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.

Izabela Kobierecka

Izabela Kobierecka

Psycholog społeczny, trener biznesowy i rozwoju osobistego. Współzałożycielka firmy szkoleniowej BoWarto (www.bowarto.com). Posiada 13-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń rozwojowych i biznesowych. Współpracowała z wieloma firmami i instytucjami m.in. ING Bank Śląski, Mars Polska, DaimlerChrysler, Ochnik, IKEA, Netia, DHL Express, Centrum Naukowe Kopernik, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Polska Akcja Humanitarna, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu asertywności, radzenia sobie ze stresem oraz efektywności osobistej. Cieszy się, kiedy może towarzyszyć ludziom w odkrywaniu samych siebie. Lubi mieć wpływ na swoje życie, dlatego wyznacza cele, stawia wyzwania i pokonuje własne ograniczenia. Nie unika „nowego i trudnego”, bo wierzy, że doświadczenia wychodzące poza ramy „znanego” otwierają ją na lepsze. Mama Hani i Jasia.

dr Mariola Kosowicz

dr Mariola Kosowicz

Psychoonkolog, psychoterapeuta. Kierownik oddziału psychoonkologii w Centrum Onkologii w Warszawie, zajmuje się terapią pacjentów onkologicznych i ich rodzin. Certyfikowany wykładowca i trener Polskiego Towarzystwa Psychoonklogicznego. Trener Racjonalnej Terapii Zachowań. Prowadzi wykłady i warsztaty z zakresu komunikacji i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu dla lekarzy i pielęgniarek. W prywatnej praktyce terapeutycznej specjalizuje się w pracy z pacjentami w depresji i par w kryzysie. Autorka artykułów i poradników z zakresu psychoonkologii.

Agnieszka Kowalczyk

Agnieszka Kowalczyk

Psycholog, trener, realizator programów profilaktycznych. Ukończyła Politologię na UW i Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Wiele lat przepracowała w biznesie. Zdarzyło się jednak coś, co zmieniło jej ścieżkę zawodową. Dziś robi to w czym odnajduje większy sens. Zajmuje się m.in. prowadzeniem warsztatów kształtujących umiejętności społeczne i emocjonalne pomagając uczestnikom odnaleźć się we współczesnym świecie. Prowadzi m.in warsztaty kontroli złości dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Pomaga im oswoić tę trudną emocję i wykorzystać energię, jaką daje złość do konstruktywnego działania. Ekspert MAM.

Beata Janowska

Beata Janowska

Pedagog – na co dzień pracuje z młodzieżą i rodzicami.
Trener umiejętności społecznych w zakresie komunikacji, asertywności i rozwiązywania konfliktów. Wraz z mężem prowadzi trening dla par mających trudności w komunikacji.
Konsultant i doradca w rozwiązywaniu trudnych spraw osobistych, wychowawczych i zawodowych.
Mediator – prowadzi mediacje w sprawach rodzinnych, partnerskich i społecznych.
Psychoedukator – prowadzi zajęcia dla rodziców nastolatków, warsztaty z zakresu komunikacji dla osób w różnym wieku, warsztaty komunikacji dla par i warsztaty dla kobiet.

Jestem osobą, która lubi pracę z ludźmi w każdym wieku. Cieszy mnie możliwość obcowania z nimi i dawania im wsparcia. Wiem, że ludzie potrzebują bliskich i bezpiecznych relacji z innymi, dlatego moją pasją jest uczenie innych umiejętności komunikacyjnych i dawanie im wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Z tego powodu także, wraz z mężem podejmuję trud rozwiązywania konfliktów rodzinnych i partnerskich. Bardzo lubię pracować z grupami, ponieważ metoda pracy warsztatowej daje szansę na wzajemną wymianę doświadczeń. Praca z ludźmi pokazuje mi, że przy odpowiednim wsparciu, wiele osób jest w stanie w stosunkowo krótkim czasie poprawić swoje relacje z otoczeniem.
Jako mężatka z 30-letnim stażem i matka trzech synów oprócz wiedzy zdobytej na wielu szkoleniach wykorzystuję także moje doświadczenie życiowe.

Bogdan Janowski

Bogdan Janowski

Artysta grafik,  twórca Praktycznej Szkoły Rysunku i Malarstwa.
Przez wiele lat art director i creative director w kilku agencjach reklamowych.
Konsultant i doradca w rozwiązywaniu trudnych spraw osobistych i zawodowych.
Trener umiejętności społecznych w zakresie komunikacji, asertywności i rozwiązywania konfliktów. Wraz z żoną prowadzi trening dla par
mających trudności w komunikacji.
Mediator – prowadzi mediacje w sprawach rodzinnych, partnerskich i społecznych.
Psychoedukator – prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji dla osób w różnym wieku, warsztaty komunikacji dla par i warsztaty z zakresu komunikacji dla mężczyzn.

Z wykształcenia jestem artystą grafikiem. Z dzielenia się wiedzą wynikła potrzeba stworzenia Praktycznej Szkoły Rysunku i Malarstwa. Moją pasją jest uczenie ludzi nieszablonowego, twórczego spojrzenia na swoje życie i otaczającą nas rzeczywistość. Interesuje mnie człowiek i tkwiący w nim potencjał rozwoju i zmiany na lepsze. Dlatego kilkanaście lat temu rozpocząłem moją pracę z ludźmi poszukującymi możliwości twórczego spojrzenia na własne życie, odnalezienia tkwiącej w nich siły i mądrości życiowej. Jednym z elementów tej drogi jest zrozumienie siebie i relacji z innymi ludźmi, szczególnie w sytuacji przeżywania silnych, niewygodnych emocji i konfliktu. Dlatego praca mediatora i trenera umiejętności społecznych wydaje mi się szczególnie ważna. Bardzo lubię pracę z ludźmi i cenię sobie tę szczególną więź, którą powstaje podczas spotkań. Jako mężczyzna żonaty (od 30 lat) i jako ojciec trzech synów oprócz wiedzy zdobytej na wielu szkoleniach wykorzystuję także moje doświadczenie życiowe. Wraz z żoną często jesteśmy gośćmi audycji radiowych Mistrzowskiej Akademii Miłości autorstwa Miry Jankowskiej w Radiu Plus i Mistrzowskiej Akademii Miłości – widowiska w realu.

Tadeusz Stępień

Tadeusz Stępień

Profesor Szkoły Głównej Handlowej, wykładowca filozofii, logiki, religioznawstwa i wybranych zagadnień politologii. Z dużym upodobaniem prowadzi wykłady dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Z nieodżałowaną żoną Lusią spędzili razem ponad 50 lat. Ma córkę Asię i dwoje wnuków. Hobby – syzyfowy wysiłek poszukiwania sensu w otaczającej rzeczywistości. Uwielbia świat przyrody, a szczególnie kwiaty. Dzieci są dla niego blaskiem świata, a kobiety jego kwiatami. Uhonorowany doktoratem honoris causa MAM (Mistrzowskiej Akademii Miłości).

Irena Neumueler

Irena Neumueler

Teolog, pedagog, doradca, trener rozwoju osobistego. Ukończyła studia doktoranckie na UKSW w Warszawie, na Wydziale Teologicznym. Ma wieloletnie doświadczenie pracy edukacyjnej jako nauczyciel i wykładowca. Od wielu lat zajmuje się wspieraniem w rozwoju innych. Jest prezesem Fundacji Status Feminae. Prowadzi konferencje, sesje tematyczne, warsztaty rozwoju osobistego i warsztaty biblijne. Towarzyszy kobietom w odkrywaniu piękna kobiecości ucząc żyć w harmonii wewnętrznej ze sobą i innymi, aby cieszyć się życiem w pełni. Animuje środowisko Trójmiasta poprzez współpracę z wartościowymi ludźmi – specjalistami z dziedziny filozofii, teologii, psychologii, trenerami rozwoju osobistego. Jest właścicielką firmy InSpe INSPIRACJA I ROZWÓJ. Mieszka w Gdyni.

Maria Danielewska

Maria Danielewska

Doradca rodzinny, teolog, pedagog w zakresie wychowania do życia w rodzinie i wychowania seksualnego. Założyła prywatną poradnię małżeńską i rodzinną „Metanoia” w Toruniu. Prowadzi kursy, warsztaty, spotkania indywidualne. Zawsze pociągało ją wnętrze osoby. Czasami czuje się jak detektyw, który w świecie metafizycznym odkrywa tajemnicze meandry serca. Patrzy integralnie na człowieka, żadna sfera nie jest mniej lub bardziej ważna. Pisze wiersze, kocha piękno i prawdę. Najbardziej poznaje siebie przez przyjmowanie bólu i żywy kontakt z drugim człowiekiem. Żona i mama trójki córek i syna.

Andrzej Tucholski

Andrzej Tucholski

Psycholog, mentor, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i wieloletni pracownik Katedry Psychologii Klinicznej i Osobowości KUL. Absolwent studiów podyplomowych na SGH, Politechnice Warszawskiej i Akademii L. Koźmińskiego. Wykładowca na kilku uczelniach wyższych, m.in. KUL, UMCS, Politechnice Warszawskiej, Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Ekspert z zakresu psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi. Uczestniczył w kilkudziesięciu projektach telewizyjnych dla TVP, TVN, Polsatu oraz radia. Lubi przygody i wyzwania. Zawodowo zarządza setkami osób, którym często powierzane są tysiące ludzi. Prywatnie szczęśliwy mąż i dumny tato trojga dorosłych dzieci. Dla relaksu gra na różnych instrumentach. Postać fascynująca o wiedzy nieprzeciętnej, którą lubi się dzielić.

Dla kogo i po co?

Kurs Dobrych Relacji nie jest dla wszystkich. Nie oferujemy prostych rozwiązań i cudownych efektów. Mamy natomiast coś, co sprawdziliśmy na sobie. Wymagało to jednak wytrwałości i ciężkiej pracy.

Jeśli jednak jesteś na to przygotowany, zapraszamy do wspólnego trenowania. Będziemy ćwiczyć, aby:

  • znaleźć i uwolnić Twój indywidualny potencjał, dla którego zostałeś przywołany na ten świat.
  • Odkryć schematy działania i przekonania, wpojone od najmłodszych lat w domu rodzinnym i w środowisku, w którym wyrastałeś. By ocenić czy są nadal Twoje czy czas coś w końcu z nimi zrobić.
  • Polepszyć relacje z Twoimi bliskimi, ale też ludźmi z otoczenia zawodowego poprzez umiejętne docenianie wartości w drugim człowieku, ale też stawianie zdrowych granic.
  • Dowiedzieć się o mechanizmach psychologicznych, którym nieświadomie ulegasz w codziennym życiu. A dzięki temu nauczysz się je rozpoznawać by zmieniać nierozwojowe zachowania w zdrowe nawyki.
  • Być skutecznym w wypełnianiu zadań osobistych, małżeńskich, rodzinnych, zawodowych.
  • Zrozumieć swoje emocje, umiejętnie je wyrażać, ale też poradzić sobie z emocjami innych.
  • Skutecznie komunikować się z innymi, by inspirować i wspierać, a nie palić za sobą mosty.
  • Wzmocnić poczucie własnej wartości, dzięki poznaniu swoich mocnych stron i umiejętnym wykorzystaniu ich w życiu codziennym.

Dołącz do ludzi, którzy zmieniają świat. Zmianę zaczęli jednak od siebie…

Organizacja zajęć

 

Kurs Dobrych Relacji składa się z 5 całodniowych zjazdów, które odbywają się w soboty, mniej więcej co miesiąc, w centrum Warszawy. Podczas jednego dnia zjazdu występuje zawsze 2 ekspertów z odrębnymi modułami tematycznymi. Zajęcia są bardzo interaktywne: krótki wykład, ćwiczenia, gry symulacyjne, filmy szkoleniowe, case study.

 

TERMINY ZJAZDÓWkdr_foto_2kdr_foto_1

I zjazd – 5 marca 2016
II zjazd – 9 kwietnia 2016
III zjazd – 7 maja 2016
IV zjazd – 4 czerwca 2016
V zjazd- 18 czerwca 2016

 

Formuła i terminarz

ZJAZD I ZAPISY ZAKOŃCZONE

BLOK I– Pewność siebie procentuje. Jak ją zwiększyć? Andrzej Burzyński

BLOK II-  Szantaż emocjonalny- jak znaleźć wyjście z patowej sytuacji, Andrzej Burzyński

 

ZJAZD II ZAPISZ SIĘ

BLOK I- Wewnętrzny krytyk-mów do siebie jak do przyjaciela, Izabela Kobierecka

BLOK II- O trudnej sztuce przyjmowania krytyki oraz komplementów, Izabela Kobierecka

 

ZJAZD III ZAPISZ SIĘ

BLOK I- Miłość, uczucie, pieniądze. Finanse a relacje międzyludzkie. Zdzisław Miara

BLOK II- Jak powiedzieć stanowczo NIE! Izabela Kobierecka

 

ZJAZD IV ZAPISZ SIĘ

BLOK I- Jak się kłócić z głową, tak żeby jej nie stracić. Beata i Bogdan Janowscy

BLOK II- Jak radzić sobie z agresywną krytyką i umieć obronić własne zdanie? Izabela Kobierecka

 

ZJAZD V ZAPISZ SIĘ

BLOK I- Jak mówić dobrze o sobie i innych? Jak krytykować, by inspirować?, Izabela Kobierecka

BLOK II- Jak dotrzeć do celu? Cel, walka, zwycięstwo. Agnieszka Kowalczyk

Opinie

Byłam na zajęciach Kursu Dobrych Relacji i wróciłam zachwycona. Tematyka obecnego zjazdu „Myśl i mów o sobie dobrze” również mnie zaintrygowała i wiem, że te zajęcia pomogą mi wiele w głowie poukładać, bo bardzo chcę odmienić siebie i mój świat. Renata

To zupełnie genialny pomysł. Dziękuję! Ile wiedzy i jak fajnie jest to UMIEĆ STOSOWAĆ! No i środowisko ludzi, którym się CHCE zmiany w życiu. Sam fakt, że to cykliczne zajęcia bardzo mi pomaga i motywuje. Brawo MAM!

Całość pomysłu MAM na szkolenia uważam za fantastyczny i szalenie przydatny tym, którzy zechcą z tego czerpać i wykorzystać w życiu. Po całym dniu mam głowę pełną myśli , ale widzę też światło w tunelu i czuję, że jestem na dobrej drodze do zmian. Tego szukałam i to znalazłam. Dziękuje za taką możliwość.

MAM PRAXIS miejsce dla mnie i dla tych, którzy chcą iści do przodu, rozwijać się. Niesamowite kompendium wiedzy i umiejętności! Miro, dziękuję Ci za ten krok, za decyzję, aby ruszyć do przodu z MAM. Dzięki temu będę miała szanse się rozwijać, iść ku sobie.

Nigdy nie byłam uczestniczką warsztatów MAM, ale ta forma bardzo mi odpowiada: i teoria, i praktyka, kontakt z prowadzącym, miła i twórcza atmosfera.

Bardzo dziękuję za PRAKTYCZNA STRONĘ, która pozwoli mi pójść dalej. Umocnienie poczucia pewności siebie do dalszej pracy nad sobą i wiara, że jest to możliwe.

Jestem przekonany o kilku aspektach: właściwi wykładowcy, odpowiednie scenki-warsztaty, trafiające w sedno zagadnienia. Pomysł na zaistnienie tej szkoły popieram i zachęcam do dalszych zajęć.

ZAPISY

                   

 

 

Wystawiamy faktury zaraz po dokonaniu wpłaty na postawie kompletnych danych zgłoszonych przez osobę wpłacającą. Możliwość zwrotu wpłaconej kwoty za szkolenie istnieje tylko w przypadku rezygnacji z Kursu w terminie dłuższym niż 30 dni. Wówczas zwracana jest uczestnikowi wpłacona kwota pomniejszona o wartość 25% wpłaty tytułem kosztów manipulacyjnych. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, opłata za udział w szkoleniu nie będzie zwrócona. Nie istnieje możliwość zwrotu wpisowego. 

Kontakt

Mistrzowska Akademia Miłości

E-mail: kontakt@mistrzowska.pl

Telefon: +48 573 141 410
Poniedziałek- Piątek 10:00 – 18:00

Miejsce szkolenia: ul.Foksal 3/5, Warszawa

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Map